DEZINFEKCE PROSTOR

Chcete přijít do práce bez obavy z toho, na co lze sáhnout?

CO JE TO OZONOVÁ DEZINFEKCE?

Dezinfekce ozonem je technologie, při niž dochází k vytváření plynného ozonu pomocí ozonového generátoru. Tento plyn po dosažení stanovené koncentrace ponecháme v místnosti po určitou dobu působit. Ozon je velmi silné oxidační činidlo, které efektivně ničí veškeré bakterie, viry (včetně SARS-CoV 2) a plísně. Jeho výhodou zároveň je, že se během několika hodin samovolně rozpadá na neškodný kyslík. Jako bonus zároveň odstraní všechny původce zápachů v místnosti.

PROCEDURA

Místnost na začátku utěsníme pro zamezení úniku plynu. Do místnosti umístíme generátory ozonu a ventilátory. Pomocí přesně stanovené koncentrace pro daný objekt nastavíme optimální tok vzduchu a časové spínače. Po vygenerování dostatečné dávky ozon v místnosti necháme působit a cirkulovat. Po zákroku místnost znovu otevřeme a vyvětráme. Následně standardní chemickou dezinfekcí vyčistíme nejvíce exponovaná místa, kterými jsou např. vypínače, kliky a jiné. Nakonec aplikujeme osvěžovače vzduchu. V závislosti na velikosti prostoru se celá procedura pohybuje od 1 hodiny (osobní automobil) po přibližně 5 hodin u větších místností. Dezinfekci můžeme v případě potřeby provést i během nočních hodin nebo o víkendu, aby nebyla narušena pracovní doba.

JE SLUŽBA NĚJAK OMEZENA?

Jediným omezením je přísný zákaz vstupu do dezinfikovaných prostor osob během celé procedury dezinfekce a větrání. V místnosti se nesmí nacházet žádná zvěř, rostliny nebo předměty citlivé na oxidaci. Náš personál se o vyklizení a zabezpečení prostor ochotně postará a po dokončení procedury Vaše květiny, či jiné předměty opět vrátí na své místo.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 601 564 647

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Jsem odstavec. Klikněte zde pro přidávání a úpravu vlastního textu. Je to snadné.

Clean Factory, s.r.o.

IČO: 030 37 657

DIČ: CZ03037657

Adresa: Mečislavova 18, Praha 4 - Nusle

(Pro schůzku nás nejprve kontaktujte)

Zásady ochrany osobních údajů

Sídlo společnosti: Loučná 474, Praha 5   155 00

C 226639 vedená u Městského soudu v Praze